Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Нестандартний підхід до формувального оцінювання: досвід, інструментарій, новації
»
Взяти участь Всі події

Настільна гра «Різдвяна подорож»

zip

Гра

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі

03.12.2021

3765

171

3

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Формат гри у завантаженому вигляді – чотири аркуші А4 формату, які потрібно склеїти між собою. Додатково ця ж гра у форматі А4 на одному аркуші.

Гра для двох і більше гравців.

Для того, щоб переміщатися ігровим полем, використовуйте один або два кубики та імпровізовані фішки.

Щоб розпочати гру, необхідно розподілити порядок ходів. Для цього усі гравці повинні кинути гральні кубики. У кого випаде найбільше число, той ходитиме першим, далі у порядку спадання.

Кидайте кубики і починайте рухати фішки полем. Число, яке випаде на кубиках, показує кількість кроків, які ви повинні зробити своєю фішкою на ігровому полі.

Візуальний перегляд гри: 0201hlcz-d7aa-900x636.jpg

«Всеосвіта» дбає про своїх користувачів! Саме тому ми створюємо для вас цінні, якісні та абсолютно безкоштовні розробки. Наш проєкт існує завдяки вам.

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення, коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал: