і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

"На цій землі я народився"

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі WordPress»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1200 грн
360 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №VE065766
За публікацію цієї методичної розробки Турчак Любов Василівна отримав(ла) свідоцтво №VE065766
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Підпроект «На цій землі я народився…» виховання любові до рідного краю, рідного дому, сім’ї на прикладах українських народних традицій Мордюх Оксана, Лепетень Олександр учні 9 класу КЗ «Смілянська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІ ступеня Черкаської обласної ради»

Слайд № 2

“Щоб здивуватися, потрібна мить, а щоб зробити дивовижну річ, потрібні роки терпіння й наполегливої праці” Клод-Андріан Гельвецій, філософ

Слайд № 3

Завдання • виховання любові до рідного краю, рідного дому, сім’ї; • формування національної свідомості і почуття власної гідності як представників свого народу; • виховання любові до культурного спадку свого народу; • формування духовно-моральних взаємин, утвердження принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, милосердя, доброти; • виховання толерантного ставлення до представників інших національностей;

Слайд № 4

ПРИНЦИПИ УКРАЇНСЬКОГО ПАТРІОТИЗМУ пріоритетності української національної ідеї у вихованні поєднання національного та загальнолюдського у вихованні систематичності, послідовності й неперервності виховання

Слайд № 5

Міні-практикум Розпитати у батьків, бабусь рецепти приготування страв на свято Андрія

Слайд № 6

Традиції обрядових свят українського народу зимового циклу. «Андрію, Андрію, я на тебе льон сію…» Свято Калити. метою проведення свята є засвоєння нових понять етнографії, матеріальної культури та українських народних традицій, регіональними особливостями; ми зустрічалися із старожилами сіл Березняки, Ташлик, Балаклея, Сунки, Костянтинівка Смілянського р-ну які розповідали про обрядові дійства на свято Андрія, а в народі його ще називають свято Калити; свято Андрія – Калити, розпочинає цикл зимових свят. Відбувається воно з 12 на 13 грудня.

Слайд № 7

Калита -- це великий корж із білого здобного тіста, символ нового сонця, бога-предка, бога-шлюбу. Для того щоб підвішувати калиту, всередині роблять дірку.

Слайд № 8

Калита для людей -- це щось святе. Тому коли парубки з дівчатами під’їжджають до неї на коцюбі, щоб скуштувати, ніхто не сміється. Інакше знімуть із змагань та іще й вимажуть сажею.

Слайд № 9

Відомо, що у цю ніч всі дівчата морочать собі голову, як то наворожити для себе хорошого хлопця. Ось лише деяка частина тих фантазій, які колись придумали українські представниці прекрасної частини людства.  

Слайд № 10

Проводи зими. Масляна.

Слайд № 11

Масляна— це веселе прощання з зимою та зустріч весни, які приносять пробудження природи та сонячне тепло.

Слайд № 12

Родинне свято «З родини йде життя людини…» згуртовувати учнівський та батьківський колективи; розвивати в учнів почуття обов’язку перед родиною, старшими і молодшими членами сім’ї; вміння слухати й підтримувати мир і злагоду в родині; виховувати повагу до усіх членів родини.

Слайд № 13

Слайд № 14

Слайд № 15

Слайд № 16

Всеукраїнська акція «Лист воїну - захиснику»

Слайд № 17

Підсумок На наш погляд, люди повинні з дитинства розуміти, що вони знаходяться в потоці історії, що вчинки кожної людини залишають свій слід, віддзеркалюються в історії і будуть оцінюватися наступними поколіннями, впливати на їх долю. Народні і сімейні традиції, перекази, легенди, гордість за свою країну, за своїх батьків і дідів – невід`ємна частина формування національної свідомості людини, патріотичних почуттів, менталітету всього суспільства.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Проект
 • Додано
  22.02.2018
 • Розділ
  Різне
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  7653
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  1
 • Номер матеріала
  VE065766
 • Вподобань
  0
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти