і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Арт-терапія в роботі з підлітками і старшокласниками. Шлях до мети
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Мовна школа "Rainbow"

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мовна школа «Rainbow»

Володіння англійською мовою та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри.

Тому на базі НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст. № 2 - ДНЗ» (директор Литвиненко В.М.) було створено двотижневу мовну школу, метою якої є підвищення рівня володіння англійською мовою серед учнів, зацікавлення дітей, започаткування моди на вивчення іноземних мов в Україні, привернення уваги суспільства до цієї теми.

За ініціативою ТОВ ВКФ «Велта» до мовної школи приїхав волонтер з Великобританії Алекс Гаргрейв, який разом із вчителями англійської мови Ващейкіним О.А., Макаревич В.Д., Картуновою А.С., Коробцовою Н.О. запроваджували різні інтерактивні методики, створені програмою GoCamp.

На відкритті мовної школи діти зустріли волонтера Алекса Гаргрейва хлібом-сіллю. Потім учні розподілилися на загони, обрали вожатих, назви та емблеми. Кожен загін представив свою назву та девіз, а також заспівав пісню. Після організаційної частини перейшли до розваг: грали у різні ігри, співали пісні, фотографувалися.

Кожен день у таборі було організовано за принципом «навчання + розваги». Ранок розпочинався із зарядки , яка плавно переходила в організаційну лінійку. На лінійці оголошувався план та завдання робочого дня. Далі вчителі та волонтер проводили бесіди, інструктажі з техніки безпеки. День продовжувався заняттями з англійської мови, під час яких вчителі використовували спеціально розроблену програму. Таким чином, діти вчилися працювати в команді, спілкуватися в багато-культурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.

Ці два тижні мовної школи були дуже насиченими: діти проходили різні завдання, квести, складали власні проекти, інсценізували казки, вивчали англомовні вірші, загадки, руханки, змагалися між загонами, брали участь у ІІ фестивалі з розвитку Steam – освіти «Науковий пікнік» та ін.

Наприкінці мовної школи усі діти були нагороджені почесними грамотами та солодкими подарунками.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Стаття містить інформацію про роботу мовної школи за програмою "Gocamp2018"
 • Додано
  13.08.2018
 • Розділ
  Англійська мова
 • Клас
  5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас
 • Тип
  Стаття
 • Переглядів
  108
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  DZ558340
 • Вподобань
  0
Курс:«Розвиток особистості на всіх вікових етапах життя»
Черниш Олена Степанівна
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь
Схожі матеріали
English Grammar
12.08.2018
240
0
Gerund or Infinitive
12.08.2018
91
0
Test in English Form 9
12.08.2018
128
0