Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Методичний посібник "В світі аплікації"

Вміст матеріалу:

+Показати ще (11)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Образний світ мистецтва справляє великий вплив на суб’єктивний світ особистості, породжує багатогранні та складні переживання, переносить людину в світ таких емоційних станів, які знімають напругу, сприяють розрядженню. Психічна розрядка полягає не у відсутності напруги, а в її зміні, в якісній різноманітності та своєрідності вражень. В такому випадку мистецтво виступає як засіб психотерапії, виконує психогігієнічну та корекційну роль.

Принципи, які лежать в основі даної розробки:

  • доступність;

  • ілюстративність;

  • «від легкого до складного».

Робота з папером - найбільш простий та ефективний метод розвитку просторової уяви. Такі завдання, як здобування елементарних практичних навичок роботи у рельєфі та об'ємі, у першу чергу формують гостроту ока, пропор­ції, чуття матеріалу. Увесь блок пропонованих завдань по роботі з папером спрямований на розвиток об'ємно-просторового мислення, по­чаткових навичок сприйняття та аналізу об'єм­ної форми, творчої уяви та фантазії.