Матеріал:

Методична розробка на тему: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях з іноземної мови»

docx
24.06.2025
2 0
Змішаний

71

0

2

Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Опис методичного матеріалу:

Матеріал методичної розробки розкриває можливості та переваги впровадження ІКТ у процес вивчення іноземних мов, що сприяють кращому засвоєнню матеріалу та підвищенню рівня знань здобувачів освіти. Адже сучасні технології дозволяють адаптувати навчальні матеріали до потреб та рівня підготовки кожного здобувача освіти, що забезпечує більш ефективне та гнучке навчання.

Використання ІКТ сприяє розвитку ключових компетенцій здобувачів освіти, таких як критичне мислення, творчі здібності та здатність до самостійного навчання. Інтерактивні вправи, проєкти та мультимедійні ресурси стимулюють здобувачів освіти до аналізу інформації, пошуку рішень та творчого підходу до виконання завдань. Це сприяє розвитку навичок, які є важливими для успішної інтеграції у сучасне суспільство та професійної діяльності.

Джерела використаної інформації: розкрити закрити
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

1. Використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчанні: навчальний посібник. Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2012. 182 с.
2. Жук О. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій у вивченні економіки: дис. … д-ра філософії в галузі педагогіки. Київ, 2016. 2 с.
3. Качур, І. І. (2020). Використання автентичних матеріалів як креативний підхід до вивчення іноземних мов. Інноваційна педагогіка, 2(21), 13-15.
4. Лящук Т. А. Використання інтерактивних онлайн-платформ для формування англомовної лексичної компетентності студентів старшої школи (Англійська мова та зарубіжна література) / наук. кер. Л. В. Ковальчук; Волинський національний університет імені Лесі Українки. Луцьк, 2024. 91 с.
5. Пилипець, О. В. (2021). Роль інтерактивних технологій навчання у вивченні іноземних мов (Doctoral dissertation, Матеріали всеукраїнської науково-методичної інтернет-конференції).
6. Січкаренко К. Розвиток цифрових освітніх платформ та поширення цифрових компетенцій в освіті. Ефективна економіка. 2018. № 12. URL: http://nbuv.gov.ua/UJRN/efek_2018_12_62 .
7. Benta D., Bologa G., Dzitac I. E-learning platforms in higher education. Case study. Procedia Computer Science. 2014. Vol. 31. P. 1170-1176.
8. Milrad M. Seamless learning: an international perspective on next generation technology enhanced learning. Handbook of Mobile Learning. Florence: Routledge, 2013. P. 95-108.
Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

+Показати ще (25)

Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:

Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Рекомендуємо

Методична розробка "ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО – КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ВИКЛАДАННІ ІСТОРІЇ"

doc
Методична розробка "ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО – КОМП'ЮТЕРНИХ  ТЕХНОЛОГІЙ У ВИКЛАДАННІ ІСТОРІЇ"

205

Аватар профіля Тарасов Володимир Вячеславович
Дидактичні матеріали
дорослі

19 грн

Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку.

pdf
Використання  інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку.

991

Аватар профіля Якубова Олена Валентинівна
Дошкілля
дорослі

30 грн

Презентація "Сучасні інформаційно-комунікаційні технології"

pptx
Презентація "Сучасні інформаційно-комунікаційні технології"

3601

Аватар профіля Леонтьєва Валентина Олександрівна
ІКТ
дорослі

60 грн

Інформаційно-комунікаційні технології в початковій школі

docx
Інформаційно-комунікаційні технології  в початковій школі

447

Аватар профіля Костюкович Оксана Олександрівна
ІКТ
1—4 клас

75 грн

Доповідь на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі з дошкільниками з порушеннями мовлення»

docx
Доповідь на тему  «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі з дошкільниками з порушеннями мовлення»

287

Аватар профіля Козинська Олена-Ольга Володимирівна
Логопед
V курс

30 грн

Методична розробка уроку з іноземної (англійської) мови з теми « Cпорт в моєму житті »

doc
Методична розробка уроку  з іноземної (англійської) мови  з теми «    Cпорт в моєму житті  »

367

Аватар профіля Остання Альбіна Станіславівна
Англійська мова
10 клас

83 грн

Схожі матеріали

Морська Л.І. Тема "Sports".Фразеологічні вирази теми

docx
Морська Л.І. Тема "Sports".Фразеологічні вирази теми

847

Аватар профіля Макаренко Людмила Віталіївна
Англійська мова
10 клас

Морська Л.І. Тема "My Family and Friends".Фразеологічні вирази теми

docx
Морська Л.І. Тема "My Family and Friends".Фразеологічні вирази теми

932

Аватар профіля Макаренко Людмила Віталіївна
Англійська мова
10 клас

Practice. Phrasal verbs with be, come, get, go or take.

zip
Practice. Phrasal verbs with be, come, get, go or take.

881

Аватар профіля Якуба Оксана Анатоліївна
Англійська мова
8—12 клас та I курс

Англійська в іграх - Learn from games №2 - Weather and Landscapes (Genshin Impact)

zip
Англійська в іграх - Learn from games №2 - Weather and Landscapes (Genshin Impact)

973

Аватар профіля Болотник Катерина Олександрівна
Англійська мова
7—12 клас, I курс та змішані

Шана та вдячність захисникам України. Урок англійською мовою для 5-6 класів

docx
Шана та вдячність захисникам України.  Урок англійською мовою для 5-6 класів

803

Аватар профіля Мартинюк Світлана Євгенівна
Англійська мова
6 клас

Презентація "Кольори" англійською мовою

ppt
Презентація "Кольори" англійською мовою

15727

Аватар профіля Калєва Анна Олегівна
Англійська мова
5—6 років та 1—2 клас