Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

Методика навчання іноземної мови в ДНЗ

Опис документу:
Методика навчання іноземної мови в ДНЗ як компонент загальної методики навчання іноземних мов Поняття концепції дошкільного навчання іноземної мови. Педагогічна наука про роль і значення дошкільного навчання іноземної мови. Методика навчання іноземних мов як наука та її місце в системі наук. Методи дослідження у методиці викладання іноземної мови: основні і допоміжні. Зв’язок методики з педагогікою
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Методика навчання іноземної мови в ДНЗ як компонент загальної методики навчання іноземних мов Поняття концепції дошкільного навчання іноземної мови. Педагогічна наука про роль і значення дошкільного навчання іноземної мови. Методика навчання іноземних мов як наука та її місце в системі наук. Методи дослідження у методиці викладання іноземної мови: основні і допоміжні. Зв’язок методики з педагогікою, психологією і лінгвістикою. Основні принципи освіти і зміни у навчанні іноземних мов.

Загальна та окремі методики навчання дітей іноземної мови. Психолого-педагогічні та лінгводидактичні засади навчання іноземних мов. Аналіз періодів, сприятливих для початку навчання дітей іноземних мов (У.Вайнрайх, Л.С.Виготський, Я.А.Коменський, О.О.Леонтьєв, Є.І.Михєєва, К.Д.Ушинський, В.Штерн, Л.В.Щерба). Експериментальні дослідження навчання іноземної мови дітей раннього та дошкільного віку: Н.Імедадзе, В.Леопольд, Е.Негневицька, Ж.Роже та інші.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.