Шановні колеги! Ділюся з вами описом своєї роботи за І семестр у 3-В класі "ЗНЗ І ступеня- гімназія №39" м. Кам'янського.
У звіті надані всі форми та методи роботи, запропоновані інтерактивні вправи, зроблені висновки щодо виконання навчальної програми. І найголовніше - зображення усміхнених дітей за роботою.






















