Мегарозмальовка "Школа-бувай!Літо- зустрічай! на 16 та 9 аркушів А4.
Вирізати кожну частину по контуру, для того, щоб зображення зійшлося.
Літо — це найвеселіша пора року! Сонце гріє, природа розквітає, а в повітрі витає дух пригод. Діти з нетерпінням чекають канікул, щоб залишити підручники на поличці й вирушити назустріч відпочинку, іграм і безтурботним дням. Це час відкриттів, подорожей і нових друзів! 🌼🚴♂️🍦
Хай це літо подарує всім яскраві спогади й щасливі миті!







































