Матеріал до батьківських зборів майбутніх першокласників «Чи готова моя дитина до школи?»

Опис документу:
Матеріал до батьківських зборів майбутніх першокласників «Чи готова моя дитина до школи?» Є три основних параметри, які вказують на ступінь готовності дитини до школи: 1. У дитини повинна бути мотивація вчитися. 2. Емоційно-вольова розвиток. 3. Розвиток інтелекту і моторики.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Матеріал до батьківських зборів майбутніх першокласників

«Чи готова моя дитина до школи?»

Є три основних параметри, які вказують на ступінь готовності дитини до школи:

1. У дитини повинна бути мотивація вчитися.

2. Емоційно-вольова розвиток.

3. Розвиток інтелекту і моторики.

Будь-які порушення в цій галузі помічаються найпростіше. Саме на їх виявлення спрямовані майже всі тести і завдання для дошкільнят. Результати легко фіксуються в кількісному вирахуванні:

- скільки слів запам'ятав,

- за який час прочитав або порахував.

Фактично при визначенні готовності дитини до школи, тільки це і перевіряється. Але і тут у сучасних дітей не все гладко. Фахівці відзначають занадто великий відсоток першокласників з психофізичними інфантилізмом - ситуацією, коли дитині, припустимо, сім років, а виглядає і поводиться вона на п'ять. Моторні процеси недостатньо розвинені. Не відповідає віку координація «око-рука» - життєво важлива річ для навчання.

Це і здатність писати, утримуючи букви рівними і пропорційними, і читати, фіксуючи погляд на певному рядку. Якщо мозок дитини ще до цього не дозрів, вона просто фізично не здатна зробити те, що від неї вимагають, або ж може це робити тільки при дуже великій напрузі і недовго.

Парадокс полягає у тому, що якщо дитина зовсім не може писати рівно – у якийсь момент дорослі це зрозуміють і відстануть. Набагато гірше, якщо вона може шляхом величезного напруження протягом трьох хвилин написати рівно пару речень. У такій ситуації дорослі роблять висновок, що дитина просто лінується. «Подивися, ти ж можеш! Чому ти не намагаєшся?». А вона намагається з останніх сил. Тільки сил у неї ще зовсім мало, а батьки навіть не помітили, що вона видала свій максимум.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Українська мова у професійній діяльності державних службовців. Публічна комунікація»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.