Матеріал для вчителя "ПАМ’ЯТКА ВЧИТЕЛЮ"

Опис документу:
1. Заходьте до класу набагато раніше дзвінка. Переконайтесь, що все готове до уроку. Намагайтесь урок розпочинати організовано. 2. Починайте урок енергійно. Не ставте зайвих запитань. Будуйте урок так, щоб кожен учень із самого його початку і до кінця був навантажений роботою. Намагайтеся не вдаватись до повчального тону. 3. Не витрачайте час на пошуки сторінки журналу.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ПАМ’ЯТКА ВЧИТЕЛЮ

  1. Заходьте до класу набагато раніше дзвінка. Переконайтесь, що все готове до уроку. Намагайтесь урок розпочинати організовано.

  2. Починайте урок енергійно. Не ставте зайвих запитань. Будуйте урок так, щоб кожен учень із самого його початку і до кінця був навантажений роботою. Намагайтеся не вдаватись до повчального тону.

  3. Не витрачайте час на пошуки сторінки журналу.

  4. На кожному уроці мотивуйте необхідність навальної діяльності школярів, захоплюйте їх змістом матеріалу, контролюйте темп уроку. Тримайте в полі зору весь клас. Особливо слідкуйте за тими учнями, в яких нестійка увага. Зразу ж попереджайте намагання порушувати робочий ритм уроку.

  5. З метою уникнення перевантаження учнів при вивченні нового матеріалу виділяйте ідеї курсу, теми; звертайте особливу увагу на необхідність засвоєння учнями основних предметних понять передбачених програмою в «Основних вимогах».

  6. Оцінюючи знання учнів, мотивуйте їхні відповіді. Скажіть, над чим учневі додатково потрібно працювати.

  7. Закінчуйте урок загальною оцінкою роботи класу в цілому й окремих учнів, щоб всі могли відчути задоволення від результатів праці на уроці.

  8. Закінчуйте урок із дзвінком. Нагадуйте черговим про їхні обов’язки.

  9. ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ: налагодження дисципліни може бути єдиною часткою педагогічної праці, де участь лише вчителя не завжди на користь. Зверніться за допомогою до самих учнів; з порушником, якого не підтримує клас, легше впоратись.

10.Не допускайте виникнення конфлікту з цілим класом або більшістю класу. Якщо конфлікт виник, не відкладаючи, шукайте розумні шляхи його вирішення.

11. Пам’ятайте слова М.О.Добролюбова про те, справедливий вчитель – це такий вчитель, вчинки якого виправдані в очах учнів.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
3
міс.
2
3
дн.
1
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!