19 лютого 2026 року в Хотнському Будинку учнівської молоді відбувся майстер-клас з малюваня Герба України. Гуртківці із задоволенням зображували наш смвол . Прикрашали його елементами петраківцського розпису . Дотримувалися правил техніки малювання , провели виставку робіт,зрозуміли як потрібно поводитися з символікою нашої держави .



















