Пропонований матеріал «Любов по-українськи: патріотичні валентинки з цитатами класиків» створено з метою формування в дітей та дорослих почуття любові до рідної мови, української літератури, культури та Батьківщини.
До збірки увійшли авторські валентинки з портретами видатних українських письменників та поетів (Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Володимира Сосюри, Ліни Костенко, Василя Симоненка, Олександра Олеся, Василя Сухомлинського та інших) із цитатами про кохання, почуття, людяність і духовні цінності.
Матеріал виконаний у сучасному патріотичному стилі з використанням національної символіки, елементів українського орнаменту, синьо-жовтої гами, квітів, калини, пшениці та декоративних мотивів.
Збірка може бути використана:
під час виховних годин;
у роботі з дітьми дошкільного та шкільного віку;
для оформлення класу, групи, фотозони;
під час святкування Дня закоханих, Дня єдності, тематичних тижнів;
як дидактичний та мотиваційний матеріал.
Матеріал сприяє розвитку естетичного смаку, мовленнєвої культури, емоційного інтелекту, формуванню патріотичних почуттів, поваги до української літературної спадщини та національних цінностей.
Розробка стане корисною для вихователів закладів дошкільної освіти, вчителів початкових класів, класних керівників, педагогів-організаторів та всіх, хто прагне виховувати дітей у дусі любові до України.


























