Тема: Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає!
Обладнання:
портрет Лесі Українки;
плакати, лепбуки до Л. Українки;
книжково – ілюстративна виставка.
На шлях я вийшла ранньою весною
І тихий спів несмілий заспівала,
А хто стрівався на шляху зо мною,
Того я щирим серденьком вітала:
«Самій не довго збитися з путі,
Та трудно з нtї збитись у гурті».
Я йду шляхом, пісні свої
Та не шукайте в них пророчої науки,
Ні, голосу я гучного не маю!
Коли ж хто сльози ллє з тяжкої муки,
Скажу я: «Разом плачмо, брате мій!»


































