Залишки коштів за освітньою субвенцією мають бути спрямовані на оплату праці педагогічних працівників та оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти. Відповідний лист із роз’ясненням щодо використання залишків коштів за освітньою субвенцією Міністерство освіти і науки України направило головам обласних, Київської міської державних адміністрацій.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.