Ми живемо в еру інформаційних технологій, і нормою стало бачити малюка з мобільним телефоном, а школярі взагалі без комп’ютера, мобільника, планшета не можуть уявити своє життя. Але чи нормальне таке явище з точки зору здоров`я, комунікації та здорового глузду в принципі? Чи доцільно купувати маленькій дитині телефони, електронні книги, планшети, ноутбуки? Під час нашого спілкування сьогодні наведемо переваги та недоліки використання ґаджетів дітьми.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.