Мета програми «Агресивна поведінка»:
зниження проявів агресивної поведінки у підлітків 12–16 років шляхом розвитку навичок емоційної саморегуляції, конструктивного спілкування, безконфліктного вирішення проблем, підвищення рівня самоконтролю та формування відповідальної поведінки.













