Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Творчі методики як сучасний інструмент вихователя: розвиваємо soft skills дітей дошкільного віку засобами конструювання
»
Взяти участь Всі події
Матеріал:

Конспект(план)заняття "Безпека в лісі"

09.06.2023
zip
3—4 роки, 4—5 років, 5—6 років
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Опис методичного матеріалу:

Розповідати дітям про безпеку в лісі має кілька важливих цілей:

  1. Запобігання небезпекам: Розуміння правил безпеки допомагає дітям уникати потенційних небезпек, які можуть виникнути в лісі. Вони навчаються розпізнавати потенційно небезпечні ситуації та діяти відповідно, щоб уникнути травм або інших негативних наслідків.

  2. Розвиток навичок самозахисту: Навчання дітей правилам безпеки в лісі розвиває їх навички самозахисту. Вони вчаться бути уважними, аналізувати потенційні небезпеки і приймати відповідні заходи для своєї безпеки, такі як уникання небезпечних місць або поводження з тваринами.

  3. Формування свідомого ставлення до природи: Розповідь про безпеку в лісі також сприяє формуванню у дітей позитивного ставлення до природи. Вони розуміють, що ліс - це прекрасне місце для відпочинку і досліджень, але потрібно поводитися в ньому обережно, щоб не завдати шкоди собі чи природі.

  4. Збереження довкілля: Навчання дітей про безпеку в лісі також пов'язане зі збереженням довкілля. Вони вчаться бути відповідальними стосовно природи, не залишати сміття, не наносити шкоди деревам, рослинам та тваринам.

  5. Підготовка до самостійних подорожей: Розуміння правил безпеки в лісі допомагає дітям готуватися до самостійних подорожей у природу. Вони вчаться, як поводитися, якщо вони збираються прогулятися в ліс

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:

zip
A4 - 237.zip
1,7 Мб
png
330,0 Кб
png
352,0 Кб
png
331,2 Кб
png
334,4 Кб
png
390,3 Кб
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали