Мета: Ознайомити дітей з положенням, що кожна людина має право на ім’я, закріплене документом „Свідоцтво про народження”. Закріпити з дітьми поняття „ по батькові”. Виховувати в дітей повагу до людської особистості. Ознайомлювати з іменами людей, показати, що людина не може жити без власного імені, формувати розуміння неповторності та унікальності кожної людини. Виховувати повагу один до одного, до людей.
















