Мета: формувати у дітей гуманне ставлення до тварин та навички правильного ставлення та поводження з ними. Розвивати пізнавальний інтерес дітей до живої природи та вміння аналізувати, спостерігати, робити висновки. Закріплювати вміння про те, що тварини вимагають до себе дбайливого та доброго ставлення, сприяти налагодженні доброзичливості, сердечності, взаєморозуміння та взаємоповаги. Виховувати любов і чуйність до тварин, відповідальність за їх життя.
















