Тема уроку.
Як і з чим працюють у хімічних Мета уроку: повторити правила поводження на уроках хімії ,під час демонстрацій,навчальних досліджень ,правила техніки безпеки під час роботи в хімічному кабінеті,роботи з лабораторним устаткуванням,з рідкими,твердим і газоподібними речовинами,наданням першої медичної допомоги у разі потрапляння різних небезпечних речовин на шкіру й очі,дихальні шляхи;ознайомити з основним устаткуванням кабінету хімії,штативом,нагрівальними приладами,лабораторним посудом.


















