Конкретизацієя професійних обов’язків, положення в робочому колективі

Опис документу:
Номінація окремої людини як одиниці соціуму пов’язана в основному з конкретизацією професійних обов’язків, положення в робочому колективі, соціального статусу і майнового положення особи (seagull manager – менеджер, який час від часу приходить в офіс і налагоджує роботу; fat cat – керівник компанії з дуже високим окладом, marzipan layer – брокери на біржі, що обіймають керівні посади слідом за партнерами).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Конкретизацієя професійних обов’язків, положення в робочому колективі

Номінації, які містять яскраво виражену негативну оцінку

Номінація окремої людини як одиниці соціуму пов’язана в основному з конкретизацією професійних обов’язків, положення в робочому колективі, соціального статусу і майнового положення особи (seagull manager – менеджер, який час від часу приходить в офіс і налагоджує роботу; fat cat – керівник компанії з дуже високим окладом, marzipan layer – брокери на біржі, що обіймають керівні посади слідом за партнерами). Регулярніше іменуються багаті, успішні і впливові люди. З одного боку, ці номінації характеризують бажання досягти успіху і добробуту. З іншого боку, номінації такого роду часто містять яскраво виражену негативну оцінку.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Картографія та топографія»
Довгань Андрій Іванович
36 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.