Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Календар, календар-плакат, в якому кожен день - свято або пам'ятна дата (на грудень 2022 року)

png

Педагогіка

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

16.11.2022

280

1

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Календар на місяць грудень 2022 року, в якому кожен день - свято або дата, буде дуже зручно мати під рукою або розмістити у класі на видному місці та щодня використовувати при плануванні, підготовки до уроків, проведення ранкових зустрічей та на виховних годинах. Кожен день календаря відображає свято або пам'ятний день. Календар виконаний у хорошій якості та підійде для друку як у форматі А4, так і для якісного друку більшого формату.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.