Враховуючи психологічні особливості учнів молодшого шкільного віку та рівень їхньої готовності до спілкування, вважаю що застосування інтерактивних технологій навчання в початковій школі варто розпочинати з роботи в парах. Саме в процесі роботи в парах здобувачі освіти отримують можливість говорити, що є необхідним для цього вікового періоду. Цю технологію використовую на будь-якому етапі уроку і навіть на етапі перевірки самосійної роботи, коли пропоную звірити відповіді завдань , а в разі розходження довести правильність своєї відповіді.













