Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Григорій Квітка-Основ'яненко. "Конотопська відьма": засоби гумору й сатири в повісті".

Опис документу:
Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Григорій Квітка-Основ'яненко. "Конотопська відьма": засоби гумору й сатири в повісті". Дана інтелект-карта може бути використана при представленні теми на уроках та факультативі української літератури в 9 класі. У карті подані засоби гумору і сатири, які використав автор у повісті “Конотопська відьма”: гротеск, фантастика, бурлеск, гіпербола, карикатура, іронія, нісенітниці, влучні народні фразеологізми та інші зображувально-виражальні прийоми.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Григорій Квітка-Основ'яненко. "Конотопська відьма": засоби гумору й сатири в повісті". Дана інтелект-карта може бути використана при представленні теми на уроках та факультативі української літератури в 9 класі. У карті подані засоби гумору і сатири, які використав автор у повісті “Конотопська відьма”: гротеск, фантастика, бурлеск, гіпербола, карикатура, іронія, нісенітниці, влучні народні фразеологізми та інші зображувально-виражальні прийоми; також поданий аналіз понять видів комічного; записані цитатні характеристики до образів Забрьохи та Пістряка.

Інформація цієї карти структурована та ілюстрована, а тому такий навчальний матеріал легше запам’ятати і довше можна зберігати в пам’яті, а при потребі – легше відтворити при усній відповіді. Це дійсно опора для учнів на уроці, яка завжди робить навчання в школі комфортним, цікавим та успішним, створює ситуацію успіху.

Використовувати інтелект-карту, розміщену в документі Word, незручно, краще зберігати у форматі jpg, png. Проте цю карту можна перемістити в альбомну орієнтацію.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
2
міс.
2
8
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!