Люблю природу (цю любов прищепила мама, яка дуже хотіла бути вчителем біології, та не судилось - на заваді стала війна), люблю літературу, особливо прозу, мистецтво. Люблю мандрувати (тепер в більшості віртуально), бо стримують домашні клопоти та хвороби домашніх. Багато наробок, які ніхто не надрукує... Добре, що є Всеосвіта із своїм проектом і є куди надіслати свої роботи.