Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Інтеграція основ підприємництва і фінансової грамотності в освітні галузі через індивідуальну систему оцінювання шкільними грошовими одиницями (з досвіду роботи)

pdf

Педагогіка

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, Дорослі

31.07.2022

70

2

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (49)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Формування основ підприємництва та фінансової грамотності стає найактуальнішим за часів інтенсивних соціальних змін. Сьогодні важко уявити серйозну реформу початкової освіти без розвитку цього напрямку. У своїй роботі «Інтеграція основ підприємництва та фінансової грамотності в освітні галузі через індивідуальну систему оцінювання шкільними грошовими одиницями» я проаналізувала роботу вчених, дослідила та застосувала інноваційні технології з даної теми. Дану тему опрацювала під час семінарів, конференцій, вебінарів. Багаторічний власний досвід та досвід моїх колег вказує на необхідність створення методичних рекомендацій вчителям початкових класів для підвищення їх педагогічної майстерності.

Для реалізації цієї мети, в своїй роботі я обґрунтувала, узагальнила і визначила методи і технології інтеграції на уроках математики, української мови і літературного читання, мистецтва, я досліджую світ в початковій школі. Перший розділ містить теоретичні засади щодо поняття «підприємництва та фінансової грамотності». В ньому описані особливості і основні характеристики інтеграції економічних знань у освітні галузі НУШ. В основній частині надані інструменти, які може використовувати вчитель початкової школи, розвиваючи підприємницьку і фінансову компетентність. В додатках подані детально розроблені вправи, ігри, завдання для практичного використання їх у своїй діяльності вчителями початкової школи. Третій розділ містить матеріали з позаурочної діяльності вчителя та співпраці з батьками. В додатках надано анкети та додаткові матеріали для роботи з батьками.

Вважаю, що описані технології і методи, а також розроблені мною шаблони шкільної валюти, допоможуть учням набути знань, умінь, навичок життєвого досвіду, які трансформуються в компетенції

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.