До початку повномасштабного вторгнення в нашу країну, всі ми були цивільними.Цінність цивільних розвиватись і жити. Після повномасштабного вторгнення, частина з нас стали військовими, а частина надалі залишились цивільними з тими ж цінностями. Тільки цінності військових змінилось…
Їх цінність - це вижити і зберегти життя.
Коли війна закінчиться, воїни повернуться до дому, вони стануть цивільними воїнами.
































