Продуктом арт-терапії є почуття задоволення школяра, що виникає в результаті виявлення прихованих талантів та їхнього розвитку. Крім того, це здоров’язбережувальна технологія, а здоров’я дитини для нас, учителів, завжди має бути головним пріоритетом у навчально-виховному процесі. Що ж до дитиноцентризму, то вся педагогічна робота - це присвята дитині, підтримка і розвиток її здібностей, формування людяності на прикладі художніх творів.
Отже, використання арт-терапії на уроках не тільки зцілює, а й інтегрує дітей з ООП у суспільстві.


























