Година спілкування для учнів початкових класів. Бережи здоров'я змолоду.
Мета: формувати у дітей здоров'язберігаючі компетентності, вчити свідомо ставитися до свого здоров'я, дати корисні поради щодо збереження і зміцнення здоров'я, виховувати бажання перетворити набуті знання і навичка у внутрішню потребу.


















