ХАРАКТЕРИСТИКА викладача загальноосвітніх дисциплін

Опис документу:
Можливо комусь стане у нагоді характеристика.Описати роботу будь-якого фахівця досить важко .У характеристиці викладача вказано усі напрямки роботи,участь викладача у громадському житті закладу,конкурсах та інших заходах.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

україна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

запорізькОЇ обласнОЇ державнОЇ адміністраці

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ»

72356, Мелітопольський р-н, с. Обільне, вул. Залізнична, 21 тел./факс (06192) 6-10-87

е-mail: mpal_5683@ukr.net Код ЄДРПОУ 02544098

02.09.2016 № 844/03 на № 04-16/1246 від 29.08.2016

Голові комісії з питань присвоєння

щорічної обласної педагогічної премії

педагогічним працівникам

дошкільних, позашкільних,

загальноосвітніх та професійно-технічних

закладів

Гугніну Е.А.

Про надання кандидатури

Шановний Едуарде Анатолійовичу!

Адміністрація Державного навчального закладу «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» виходить з клопотанням про розгляд кандидатури: Бут Ганни Вікторівни, викладача загальноосвітніх дисциплін на присвоєння щорічної обласної педагогічної премії педагогічним працівникам.

З повагою

директор ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» В.Ф. Миц

Виконавець:

Мирошниченко О.П., 444348

ХАРАКТЕРИСТИКА

викладача загальноосвітніх дисциплін

Бут Ганни Вікторівни

За час роботи в ліцеї Ганна Вікторівна проявила себе з позитивної сторони, постійно підвищує та удосконалює свою педагогічну майстерність. Вона повністю віддає себе улюбленій справі. Любить предмети, що викладає, до уроків готується сумлінно, якісно та ефективно їх проводить. На її уроках панує атмосфера доброзичливості, відповідальності, взаємодопомоги, діти працюють із зацікавленістю та інтересом.

Ганна Вікторівна працює над методичною темою «Вироблення творчого стилю мовлення і поведінки учнів засобами інтерактивних технологій на уроках німецької мови». Робота над реалізацією обраної теми простежується на кожному уроці та виховному заході: це і розроблені індивідуальні картки і варіанти самостійної роботи за рівнями підготовки. Також Ганна Вікторівна намагається впроваджувати новітні педагогічні й інформаційно-комп’ютерні технології: на уроках використовує інтерактивні вправи. Викладач багато уваги приділяє позакласній та позаурочній роботі з учнями. Сумлінно ставиться до гурткової роботи. Під її керівництвом учні ліцею беруть активну участь в обласних конкурсах ім. Т. Шевченка, П. Яцика тощо.

Бут Ганна Вікторівна очолює роботу методичної комісії класних керівників, координує роботу Ради учнівського самоврядування в ліцеї, є головним редактором ліцейної газети «Калейдоскоп», готує матеріали для газети «Обрій» та ліцейного сайту.

Вона організована, працьовита, дисциплінована, комунікабельна та вимоглива - як до себе, так і до учнів і колег. Ганна Вікторівна користується повагою колег, учнів й їх батьків.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

БУТ Ганна Вікторівна

Працює Викладач загальноосвітніх дисциплін

Державний навчальний заклад

«Мелітопольський професійний аграрний ліцей»

Громадянство громадянка України

Число, місяць,

рік народження 22.11.1971

Місце народження Україна,Чернівецька область, Путильський район

смт. Путила

Освіта вища, Мелітопольський педагогічний інститут,

1996

Нагороди,

почесне звання немає

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

24.12.2001-08.08.2003 вихователь гуртожитку в Мелітопольському

вищому професійному училищі №40

15.08.2003-25.11.2003 вчитель німецької мови в Мелітопольській

вечірній (змінній) школі №1

27.11.2003- по т.ч. викладач німецької мови Мелітопольський

професійний аграрний ліцей

Інспектор з кадрів С.О. Моісеєва

«___»_________2016 р.

ОПИС

педагогічного досвіду роботи викладача загальноосвітніх дисциплін

Державного навчального закладу

«Мелітопольський професійний аграрний ліцей»

Бут Ганна Вікторівна закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут у 1996 році. З 2001р. по 2003 р. працювала вихователем гуртожитку в Мелітопольському ВПУ №40, з серпня по листопад 2003р. працювала вчителем у вечірній школі міста Мелітополя.

З листопада 2003 року працює викладачем загальноосвітніх дисциплін в ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ». Педагогічний стаж 14 років, вона є спеціалістом 1 категорії, яка своєчасно підвищує свою кваліфікацію.

Ганна Вікторівна урізноманітнює методи навчання, які допомагають усім учням активно засвоювати матеріали: інтерактивні вправи, завдання, використання бінарних уроків та виробляє творчий стиль мовлення на уроках німецької мови. Під час вивчення нового матеріалу пропонує учням з низьким рівнем знань різнорівневі завдання, які допомагають поступово, методом підвищення інтересу до навчання покращувати якість знань.

Бут Г.В. працює над методичною темою «Вироблення творчого стилю мовлення і поведінки учнів засобами інтерактивних технологій на уроках німецької мови». Вона керує методичною комісією класних керівників вже понад 10 років. Також Ганна Вікторівна є головою Ради учнівського самоврядування в ліцеї, головним редактором ліцейної газети «Калейдоскоп», готує матеріали для газети «Обрій» та ліцейного сайту. На своїх уроках використовує різноманітні методи та прийоми навчання. Так, при використанні проблемного методу навчання, викладач намагається формувати в учнів такі важливі якості розумової діяльності, як допитливість, вміння доказувати та шукати доказів правильності зроблених виводів.

При вивченні предмету Ганна Вікторівна постійно використовує міжпредметні зв’язки, що суттєво підвищує засвоєння нового матеріалу та якість знань. Так, наприклад, при вивченні нового матеріалу використовує раніше отримані знання з математики, історії, художньої культури, української літератури.

Широко використовується наочність на уроках, яка є необхідним елементом навчання. Для цього використовуються презентації, відео та фотоматеріали , які доповнюють плакати при поясненні нового матеріалу. Дуже ефективним у процесі навчання є демонстрація кінофільмів. Для контролю знань викладач широко використовує карточки програмного контролю. Це дуже ефективно коли не вистачає часу на контроль знань. Опитування учнів проходить за короткий час. Карточки розроблені для контролю після вивчення кожного циклу розмовних тем. Цей метод контролю зобов’язує учнів систематично готувати домашні завдання, вести конспекти, щоб успішно пройти контроль знань.

Ганна Вікторівна творча, натхненна особистість, активний учасник та призер обласних та Всеукраїнських конкурсів, а саме:

  1. Обласний конкурс дитячого малюнку «Шляхами мужності славетних козаків» - ІІІ місце.

  2. Обласний конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - ІІ місце.

  3. Обласний конкурс-виставка «Народна іграшка» - І місце.

  4. Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом», номінація «Літературна творчість» - І місце; номінація «образотворче мистецтво» - ІІ місце.

  5. Лауреат Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Директор ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» В.Ф. Миц

Згода

на збір та обробку персональних даних

Я, Бут Ганна Вікторівна, народилася 22 листопада 1971 року, (паспорт серії СВ368643) шляхом підписання цього тексту, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-VI надаю згоду Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації на обробку моїх особистих персональних даних у картотеках та за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи бази персональних даних працівників суб’єкта господарювання з метою ведення кадрового діловодства, підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань персоналу, а також внутрішніх документів підприємства з питань реалізації визначених законодавством і колективним договором прав та обов’язків у сфері трудових правовідносин і соціального захисту.

Зобов’язуюсь при зміні моїх персональних даних надавати у найкоротший термін відповідальній особі (відділ по роботі з кадрами та з питань державної служби) уточнену інформацію та подавати оригінали відповідних документів для внесення моїх нових особистих даних до бази персональних даних працівників суб’єкта господарювання.

«___» ____________20___року _______________

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Сучасні проблеми адаптації та соціалізації особистості»
Левченко Вікторія Володимирівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.