Опублікував/ла:
Головні завдання сучасної арт-терапії
Арт-терапія визначається як технологія цілеспрямованого використання мистецтва як засобу психотерапевтичного та психокорекційного впливу на особистість. Термін «арт-терапія» - art – мистецтво, art therapy – терапія мистецтвом. Вперше цей термін використав Адріан Хілл в 1938 році
Потяг людини до творчості- є її природним станом Дуже часто людина не може визначити словами, що вона зараз відчуває і, як наслідок, не може знайти вихід зі складної ситуації. Дитині та й дорослій людині, набагато легше проявити себе, описати свою проблему будь-яким видом художньої творчості, ніж словами.
Спектр проблем, які вирішуються за допомогою технік арт-терапії конфлікти кризові стани травми втрати стрес депресія втома напруженість невротичні розлади та ін.
На сьогодні немає ніякого спеціального медикаментозного лікування
Арт-терапія для: використання художньої творчої діяльності як лікувального, відволікаючого чи психопрофілактичного фактора; розвиток творчих здібностей; розвиток емоційно-вольової сфери та креативності; психогігієну; формування позитивної «Я-концепції» на основі самопізнання та самоприйняття; забезпечення соціокультурної адаптації; вдосконалення комунікативних навичок та когнітивних умінь, особливо уваги, зняття психічної напруги; гармонізацію особистісного розвитку в контексті тріади «природа – я – соціум»
Гармонійно поєднує аспекти Соціальний Аrt
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.
75 грн
56 грн
-25%100 грн
20 грн