Година спілкування спрямована на формування у дітей поняття про добро і зло, уміння висловлювати власну думку щодо поняття «життя як найвища людська цінність» , розвиток уміння працювати в групах ; пробудження у дітей інтересу до розуміння загальнолюдських цінностей ; виховання активної життєвої позиції , позитивних людських якостей.
Година спілкування побудована у формі уроку-діалогу з елементами тренінгу
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.