"Гімн професії вчителя та своїй школі"

Різне

26.06.2019

1217

0

13

Опис документу:
Поданий матеріал можна використовувати для виступів на вчительських конкурсах, наприклад, фестивалі молодих вчителів або під час підготовки Дня вчителя. Інформація представлена у вигляді власних роздумів на тему ролі вчительської професії та впливу закладу освіти на становлення педагога.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Гімн професії і своїй школі

Учитель – це той вогник, на який збігаються, злітаються всі, хто хоче вдосконалитися.

Учитель – це надія на краще майбутнє.

Учитель – це віра у завтрашній день.

Учитель – це Людина, яка живе не стільки для себе, як для інших.

Учитель – це творець справжньої Людини.

І таким творцем була моя перша вчителька. Мені подобались її спокійний голос, тепла усмішка, лагідні очі. Вже тоді я мріяла бути схожою на неї. Тож недивно, що тепер я сама вчителька.

Я люблю дітей. І хочу - як вона - не тільки навчати дітей своєму предмету, але й допомагати їм відкривати для себе світ, з розумінням і повагою ставитися до людей. Мені б хотілося стати для дітей не лише вчителем, але й другом, який допоможе їм втілювати свої ідеї в життя. Мені є чим ділитись з дітьми. Моє педагогічне кредо: «Творчий учитель – творчий учень».

Я вважаю, що вчитель – це не професія, а покликання душі. Адже вчити дитину не може людина, що ненавидить цей світ, яка не може відкрити дітям свого серця, дарувати їм свою любов, сповнювати їх натхненням на все нові і нові звершення , підійматися разом з ними на незвідані вершини нашої душі.

Уже який рік я працюю у школі вчителем. Мені пощастило. Я потрапила в справжню, міцну, творчу сім’ю однодумців. Мене радо зустріли вчителі, допомагали, підтримували, надихали на творчість.

Людина. Сім'я. Вітчизна. Праця. Знання. Культура. Мир. Здоров'я. Земля. Ці поняття для колективу - основа роботи. Жодний вчитель нашої школи не є байдужою людиною, оскільки спілкується не з предметами, а із справжнім дивом природи – дітьми. Мої колеги шукають в кожній дитині її «сонце», намагаються дати учням можливість пізнати свої нахили і розвивати їх.

Кажуть, що велике бачиться на відстані. З кожним уроком усвідомлюю, як багато дає робота в школі: радість перших уроків, біль помилок, натхнення перемог, взаємодовіра вчителів і учнів, досвід, який допомагає йти своїм шляхом у житті.

Ось чому я надзвичайно щаслива працювати в школі, стаючи частинкою цього світла і тепла.

Учительською стежкою іду...

Немов зірки, дитячі очі сяють.

Як хочеться їм дати доброту,

Відкрити світ, якого ще не знають...

Навчити вірі проб і помилок,

Щоб всі вони назавжди зрозуміли,

Що кожен день, що кожен новий крок

То є майбутнє віри, правди, сили!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Різне

26.06.2019

1217

0

13