Геометричні фігури. Сет налічує 5 різних розробок

Дошкілля

10.04.2020

3856

7

944

Опис документу:

Одним з найголовніших ознак, які дають дитині уявлення про довкілля, є форма предметів. Знання фігур необхідне для розвитку логіки, просторового мислення та математичних здібностей, тому для батьків та педагогів дуже важливо вчасно почати вивчати геометричні фігури.

Веселі ігрові завдання познайомлять дитину з назвами геометричних форм, допоможуть запам'ятати, як виглядає кожна фігура, а також навчать розрізняти їх.

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт vseosvita.ua

#розробкивсеосвіта #розробка #нуш #гра #фігури #геометричніфігури #гразфігурами #різніфігури #вчимофігури 

Оберіть документ з архіву для перегляду:
73,72 Кб
194,991 Кб
260,448 Кб
145,231 Кб
119,41 Кб
51,704 Мб
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Перегляд
матеріалу
Файл не розпізнано

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

«Всеосвіта» дбає про своїх користувачів! Саме тому ми створюємо для вас цінні, якісні та абсолютно безкоштовні розробки. Наш проєкт існує завдяки вам.

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Дошкілля

10.04.2020

3856

7

944