Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування цінностей у дітей дошкільного віку під час ігрової активності на свіжому повітрі
»
Взяти участь Всі події

Флешкартки підготовки до ЗНО за 2020 рік — Історія

pdf

Зовнішнє незалежне оцінювання

Для кого: 10 Клас, 11 Клас, Дорослі

19.05.2021

690

84

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (8)
pdf
727,4 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Аби ефективно підготовитися до ЗНО у цьому році та отримати безкоштовні актуальні флешкартки з усіх предметів, переходьте за посиланням на наш сучасний онлайн тренажер підготовки до ЗНО. https://vseosvita.ua/zno 0200zmxz-782a-940x296.png

Флешкартки є онлайн формату, та для друку на папері.

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо). Дозволяється лише пряме посилання на сам матеріал.

#флешкартки #підготовкадозно #зно #картки #зномова #підготовказно

Флешкартки підготовки до ЗНО 2020 — Історія

«Всеосвіта» дбає про своїх користувачів! Саме тому ми створюємо для вас цінні, якісні та абсолютно безкоштовні розробки. Наш проєкт існує завдяки вам.

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення, коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал: