40 років тому світ здригнувся від катастрофи в Чорнобилі. Минуло чотири десятиліття, і сьогодні зона відчуження — це не лише пустка, а й символ того, як природа відновлюється, а людська пам’ять зберігає найцінніше.
Ми пам'ятаємо кожен подвиг. Ми цінуємо мирний атом. Ми дбаємо про те, щоб трагедія ніколи не повторилася.
Пропоную матеріали для проведення флешмобу "Квітка пам'яті"
Вирізати всі елементи, запропонувати дітям прочитати тематичні рядки та прикріпити почергово кожну пелюстку





