В нашому садочку пройшов Олімпійський тиждень. Розпочалося все із відкриття Малих Олімпійських ігор. На протязі тижня діти змагались стрибали, бігали. Фіналом було закриття Олімпіади з врученням грамот та медалей. Метою проведення даного заходу є підвищення інтересу до фізичної культури і здорового способу життя дітей та дорослих.















