Систематичне проведення фізкультхвилинок на уроках позитивно впливає на учнів: запобігає втомі і порушенню постави, відновлює розумову працездатність, знижує статичні навантаження, значно підвищує емоційний тонус учнів, викликає почуття задоволення, радості.























