Диплом випускника/випускниці 4 класу
Промайнуло вже чотири роки
І згадаєш ти їх ще не раз.
Ти сьогодні став дорослим,
бо закінчив четвертий клас.
Тож нехай щастить тобі в усьому:
І в навчанні й мудрості рости.
Мати друзів вірних у дорозі,
з ними легше по життю іти.














