Диплом сладається з двух сторін: перша сторона для підпису, друга- з побажанням гарних канікул. Використовую не лише в першому класі, а й в усій початковій школі. Можна видавати на Свято Букваря або на свято Останнього Дзвоника, діти завжди раді такій винагороді