Ліс- це невеликий світ де живуть тварини, яких ми називаємо "мешканцями лісу". У лісі ми можемо їх зустріти, але вони небезпечні, тому треба бути обережним, щоб не попасти їм на очі. Там є і безпечні тварини наприклад: їжак, заєць і білка. Небезпечні: ведмідь, вовк, лиса і кабан.























