У календарі міжнародних свят існує два Дні Землі – перший відзначається в День весняного рівнодення і має миротворчу та гуманістичну спрямованість, а другий – 22 квітня – екологічну.Мета свята – привернути увагу громадськості до нашого спільного дому – планети Земля, нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. День Землі – це символ усвідомлення, що тільки об’єднаними зусиллями ще можливо боротися з глобальними екологічними та соціальними проблемами на нашій планеті та вирішувати їх.



