Пропоную цікаву гру "Було чи не було?" використати на Першому уроці для діток початкової школи. Якщо подія відбувалася протягом літніх канікул, то голосно плескай в долоні, а якщо - ні, то голосно кажи: "У мене все ще попереду!"
Пропоную цю гру в відеоформаті































