Дидактична гра "Яка поведінка?"
Мета: сприяти соціалазації дітей та формувати уявлення про правила поведінки у суспільстві; вчити оцінювати вчинки інших дітей; формувати у дітей поняття «добре» та «погано»; виховувати дружні стосунки.
Хід гри: діти, розглянувши картинки, мають підібрати відповідно - палиць вниз, якщо "погано" і палець вверх - "добре". Після цього вихователь може запропонувати дитині прокоментувати свій вибір.












































