Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Безперервний професійний розвиток педагогічних працівників: навчання як спосіб життя
»
Взяти участь Всі події

Дослідницька діяльність математичного змісту з дошкільниками за підходами STREAM-освіти.

doc

STEM-освіта

Для кого: Дошкільнята (4-5 років)

19.01.2023

185

4

0

Вміст матеріалу:

doc
81,4 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Широкої популярності у сфері дошкільної освіти набуває впровадження інноваційної програми формування культури інженерного мислення в дошкільників «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт» Катерини Крутій.

Майбутнє за інноваціями, а майбутнє інновацій — за педагогами нового формату, які не сприймають формального підходу і можуть своїми знаннями дати дітям позитивний імпульс для розвитку та розширити їхній кругозір до нескінченності. Саме тому ми, як педагоги сучасносної дошкільної освіти ознайомилися з теоретичними основами впровадження STREAM-освіти в умовах закладу дошкільної освіти, але й опанувати практичні навички впровадження інтегрованого підходу в освітньому процесі. Ми зрозуміли, що STREAM-освіта зорієнтована на цінності та інтереси дитини, на ампліфікацію дитячого розвитку, взаємозв’язок усіх сторін життя, тому основне завдання, яке стоїть перед нами, як педагогами - дошкільниками — допомогти дитині пізнати світ за принципом взаємозв’язку і взаємодії.