Додатковий матеріал « 19 знайомих і незнайомих термінів»

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Ігри та вправи – це одна із форм перевірки і закріплення знань з образотворчого мистецтва. Художньо – дидактичні ігри і вправи спонукують учнів оволодіти ними знаннями, закріплювати пройдене, служити повторенням

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

»WordArt 5

Обведіть в цій таблиці 19 термінів по вертикалі та горизонталі і згадайте їхнє тлумачення. Майте на увазі, що деякі слова перетинаються

В

І

З

Е

Р

У

Н

О

К

Г

Е

Р

Б

О

Л

І

Ф

А

Е

С

К

І

З

Ш

М

А

Р

Т

У

Ш

С

Е

Т

Ф

Я

Т

Ю

Н

П

Е

Т

А

А

Н

И

Д

І

О

Р

А

М

А

С

Н

Т

І

Н

Ь

Т

П

О

З

А

С

Т

А

Т

У

Е

Т

К

А

Відповіді: Візерунок, герб, оліфа, німфа, ескіз, розета, етюд, туш, фаянс, сун, діорама, шпона, штамп, тінь, статуетка, картина, тату, поза, бісер.

Ігри та вправи – це одна із форм перевірки і закріплення знань з образотворчого мистецтва. Художньо – дидактичні ігри і вправи спонукують учнів оволодіти ними знаннями, закріплювати пройдене, служити повторенням. Дидактичне завдання кожної гри або вправи визначається змістом програмового матеріалу і виховними цілями. Учитель заздалегідь визначає місце і роль гри у навчальному процесі, її зв'язок з іншими методами роботи, продумує можливі варіанти ускладнення (або полегшення), її органічний зв'язок з іншими частинами уроку. При цьому слід неодмінно виділяти ті знання, вміння і вчинки, які необхідно сформувати в учневі. 
Пояснення змісту гри має бути емоційним, стислим, логічним і зрозумілим. Можливий Тривалість однієї художньо – дидактичної гри або ігрової вправи – від трьох до п’яти хвилин.
Художньо – дидактичні ігри можна поділити на кілька видів: ігри – подорожні або екскурсії, ігри – змагання або естафети, ігри – загадки, ігри – лото, композиційні ігри. Ігри – естафети є своєрідними фізкультурними паузами, оскільки в момент ігрової дії діти активно рухаються. Під час гри царює дух змагальності. 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.