Мета: звернути увагу дітей на ставлення людини до об’єктів природи. Закріпити правила поведінки в природі. Виховувати дбайливе ставлення до природи.
Матеріал: перфокарти із зображенням корисних і шкідливих дій людини для природи.
Хід гри
Визначити різними знаками позитивний і негативний вплив людини на природу (позитивний зелений квадрат, негативний – червоний квадрат)
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.