Дидактична гра для розвитку уяви «Тіньовий театр»

Психологія

13.06.2021

122

5

0

Опис документу:
Стимулювати дітей і їх ініціативу в театралізованій діяльності. Розвивати фантазію, творчі здібності розвивати артикуляційний апарат. Формувати у дітей стійкий інтерес до театралізованої діяльності, бажання брати участь в загальній дії, спонукати дітей до активної взаємодії, спілкування, вчить вміти спілкуватися з однолітками і дорослими в різних ситуаціях, розвивати мовлення і вміння активно будувати діалог.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Дидактична гра для розвитку уяви

«Тіньовий театр»

матеріал: Для створення театру нам буде потрібно: - ширма готова (або її можна виготовити самостійно, детально на цьому зупинятися не буду); - тканина: біла (можна використовувати кальку), кольорова на куліси; - нитки в тон тканини; - стрічка вількро (липа) - трубочки для коктейлю; - палички для барбекю (великі); - хольнітени (заклепки); - кріплення для електропроводів; - гачки швейні. Інструменти для роботи: - молоток; - цвяхи; - канцелярський ніж (різак); - дирокол для ременя; - ножиці; - прес для люверсів; - шило; - клей-пістолет; - лінійка; - олівець / ручка; - супер-клей «Момент»; - швейна машина. Результат майстер-класу допомагає: Стимулювати дітей і їх ініціативу в театралізованій діяльності. Розвивати фантазію, творчі здібності розвивати артикуляційний апарат. Формувати у дітей стійкий інтерес до театралізованої діяльності, бажання брати участь в загальній дії, спонукати дітей до активної взаємодії, спілкування, вчить вміти спілкуватися з однолітками і дорослими в різних ситуаціях, розвивати мовлення і вміння активно будувати діалог. Розвивати ігрове поведінку, естетичні почуття, здатність творчо ставитися до будь-якої справи.

Источник: https://ureader.ru/uk/kak-sdelat-tenevoi-teatr-dlya-detei-nochnaya-skazka-teatr-tenei-teatr/
Джерело зображень вайбер група «Матеріали для занять» https://invite.viber.com/?g2=AQAKt8BFg3pT2Eiv4KhbJg8H%2FhcG1N4c1YthPEiSLfxCtKRdU9VALggRACEhstf2

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.