Щороку 28 лютого в Україні вітають працівників патрульно-постової служби та дякують їм за роботу. Це свято було засновано 2010 року. Цей день — це нагода висловити подяку працівникам ППС за їхню самовіддану працю та важливий внесок у забезпечення спокою та безпеки українських міст.
В цій презентації матеріали про цей день.