Мета заняття про доброту-сформувати в учасників уявлення про добро та доброзичливість, розвивати вміння оцінювати вчинки, виховувати чуйність, співчуття та позитивне ставлення до інших. Також заняття має на меті збагатити знання дітей про моральні якості, розвинути їхнє критичне мислення та стимулювати бажання творити добро.












